Czyściwo

czysciwoCzyściwo to materiały do czyszczenia, które nie tylko są bardzo tanie w zakupie, ale przede wszystkim także wyjątkowo skuteczne. Czyściwo bawełniane jest znacznie bardziej chłonnym materiałem, więc skuteczność jej zastosowania jest znacznie wyższa.Co więcej, czyściwa są produkowane z myślą o jednorazowym użyciu.

Obecnie w zależności od zapotrzebowania, wykorzystuje się rożnego rodzaju czyściwo. Oto lista najczęściej używanych produktów.

 1. KOLOROWE SZLAFROKI
 2. KOLOROWA KOSZULOWA BAWEŁNA CIENKI JEANS KOLOROWY LEN, SPRANA POśCIEL
 3. GRUBA BAWEŁNA: BLUZY, GRUBE SPODNIE DRESOWE
 4. BIAŁY TRYKOT Z NADRUKIEM
 5. KOLOROWA POśCIEL
 6. MATERIAŁY SZTRUKSOWE, AKSAMIT
 7. FLANELAPIŻAMOWA, POśCIELOWA- CIENKA
 8. KOLOROWE RĘCZNIKI
 9. GRUBA FLANELA- KOSZULE MĘSKIE
 10. KOLOROWY TRYKOT- JEDNOLITE PASTELOWE KOLORY
 11. POLO KOLOROWY(CIEMNY) TRYKOT
 12. BIAŁE SZLAFROKI
 13. BIAŁA FLANELA
 14. TRICOT I BIAŁY CZYSTY TRYKOT I LEKKO PRZYBRUDZONY
 15. TRICOT II BIAŁTY, PRZYBRUDZONY TRYKOT I BIAŁY Z BARDZO MAŁYM NADRUKIEM
 16. BIAŁE RĘCZNIKI
 17. BIAŁA POŚCIEL
 18. BIAŁA KOSZULOWA BAWEŁNA, BIAŁY LEN

Ochrona środowiska

Zrównoważona ochrona środowiska oznacza unikanie wytwarzania śmieci i odpadów oraz wspólne użytkowanie rzeczy. Textilsharing (współdzielenie tekstyliów) to także aktywna ochrona środowiska.
Nasza gospodarka odpadami powinna być zgodna z wszelkimi europejskimi dyrektywami EWG: 75/442/EWG (wraz z późniejszymi rozporządzeniami) jak i aktualnymi przepisami obowiązującymi w Polsce.
Nie mniej problem z utylizacją zużytego czyściwa w Polsce narasta wraz z liczbą wyeksploatowanych pojazdów i maszyn.

Zużyte jednorazowe czyściwa kwalifikowane są zazwyczaj jako niebezpieczne odpady, które należy odpowiednio usuwać. Nieco inaczej jest w przypadku czyściw wielokrotnego użytku, oferowanych przez wyspecjalizowane firmy wraz z systemem pełnej obsługi. W takim wypadku zużyte czyściwa, które są prane przez usługodawcę, mogą być potem wykorzystane ponownie, nie są odpadem w rozumieniu przepisów o ochronie środowiska.