Dwa w jednym

2w1Prawidłowy rozwój dziecka to ważna sprawa. Ważne jest, więc nakłonienie malucha by zjadł posiłek, co nie jest prostą sprawą. Na szczęście krzesełko do karmienia Lionelo Linn ułatwia to zadanie. Jest to w rzeczywistości wielofunkcyjne urządzenie, wyposażone w funkcję leżaczka. Daje możliwość regulacji wysokości oparcia. Jest, zatem miejscem do odpoczynku i zabawy.

Każdy rodzic ucieszy się z podwójnej tacki z uchwytem na kubek. Cenna jest też tapicerka, którą można prać w pralce. Dziecko zazna bardzo dużej wygody, ponieważ siedzisko posiada miękką wyściółkę. Te cechy znacznie ułatwiają karmienie

Dzięki krzesełku do karmienia Lionelo Linn każdy rodzic z łatwością zachęci swoją pociechę do jedzenia.

Ważny wybór

Dla prawidłowego rozwoju dziecka warto wyposażyć się w kilka ważnych akcesoriów. Absolutna podstawa to oczywiście ubranka oraz kołyska. Ważne jest też łóżeczko i wózek, który pozwala przebywać dziecku na Świeżym powietrzu. To wszystko znajdziemy w wyspecjalizowanym sklepie. Będąc w nim warto rozejrzeć się za jeszcze jedną rzeczą, która z pewnością się przyda. Jest nią krzesełko do karmienia. Producentów tego elementu jest wielu, o czym można przekonać się w każdym sklepie. Ważne by krzesełko było bezpieczne dla dziecka. Liczą się też takie kwestie jak regulacja poszczególnych części oraz tapicerka łatwa do wyczyszczenia. W razie jakichkolwiek wątpliwości warto skorzystać z porady sprzedawcy.

Łatwiejsze karmienie dziecka

Do karmienia około rocznego dziecka potrzeba dobrego krzesełka. Musi ono zapewniać wygodę zarówno dla dziecka jak i rodzica. To ważne do zachęcenia maluszka by usiedział w jednym miejscu. Tego typu produkt powinien być również uniwersalny. Wraz z rozwojem potomek nadal powinien się w nim mieścić.

Z rozwiązaniem tego problemu uporał się producent Caretero. Bistro to seria krzesełek posiadająca regulację oparcia, szelek, siedziska. Daje też 5-stopniowe ustawienie wysokości oraz dopasowanie podnóżków.

Dobrym uzupełnieniem zalet tego produktu jest estetyczna tapicerka. Nie jest łatwo ją zabrudzić. Jeżeli jednak do tego dojdzie, można bardzo łatwo wyczyścić materiał. Każde dziecko będzie się w nim dobrze czuło.