Kolekcja dziecięca

Podobnie ja w świecie dorosłych, dzieci mają swoje kolekcje ciuszków. W sklepach przed każdym sezonem możemy nabyć ciuszki dla dzieci, które będą w danym sezonie najmodniejsze. Jeśli mamy odpowiednią ilość gotówki i na tyle duże dziecko, żeby mogło samo wybrać sobie ubranka, pozwólmy mu na to. Dziecko też chce wyglądać modnie a widać to wtedy, kiedy pójdzie do przedszkola i zobaczy jakąś fajną bluzkę czy sukienkę u koleżanki lub kolegi. Będzie nas męczyć, że też chce mieć taką samą. Dobrze jeśli mamy na to środki finansowe i możemy pojechać do sklepu z odzieżą firmową i takie ubranko kupić. W innym wypadku pozostanie nam odzież mniej znanych firm ale za to przystępna cenowo i również bardzo modna. Moda dziecięca to troszkę chwyt marketingowy, żeby zwiększyć sprzedaż. Nie musimy robić z naszego dziecka małego dorosłego i kupować mu ubrań podobnych do odzieży dla dorosłych tylko w wersji mini. Dziecko jest dzieckiem i najważniejsze, żeby jego ciuszki były kolorowe i wesołe. Jeszcze zdąży wkroczyć w świat modnych ubrań.

Na wiosnę

dzieckoWiosna jest taką porą roku, że tak naprawdę nie wiadomo czasami jak się ubrać. Jednego dnia świeci słońce i jest ciepło, drugiego pada deszcz a trzeciego może zaatakować mróz i sypnąć śnieg. Dlatego, kupując ubranka dziecięce na wiosnę nie możemy brać pod uwagę tylko słonecznej, ciepłej pogody. Kurtka dla maluszka powinna być nieprzemakalna ale też jednocześnie ciepła oraz przewiewna gdy będzie ciepło. Spodnie również powinny być z takiego materiału, który nie przepuści wody a zarazem nie będą ani za ciepłe ani za cienkie. Wybierając się na zakupy w celu nabycia ciuszków dla dziecka na wiosnę znajdziemy różne kolekcje, które w danym czasie są najmodniejsze. Nie możemy jednak tylko tym się kierować. Pomyślmy o tym, czy dziecku będzie wygodnie biegać po placu zabaw w sztywnych, ale za to modnych, dżinsach. Zastanówmy się jak byśmy my chcieli być ubrani w domu, pracy czy też podczas wycieczki rowerowej. My postawilibyśmy przede wszystkim na wygodę a dziecko gdyby mogło samodzielnie decydować również kierowałoby się praktycznym zastosowaniem ubranka.

Na lato

Rozpoczęło się długo oczekiwane lato. Ciepło, słońce, zapach kwiatów i skoszonej trawy sprzyjają spacerom i zabawom na świeżym powietrzu. Bywa, że dla naszych pociech są to  pierwsze kontakty ze światem przyrody, dlatego szczególnie należy zadbać o komfort i wygodę. Dzieciom zwłaszcza najmłodszym najwygodniej jest w lekkich, bawełnianych ubrankach, które gwarantują dobre samopoczucie naszych maleństw. Letnia kolekcja marki Minoti przygotowana jest głównie z myślą o komforcie najmłodszych. Wszystkie ubranka uszyte są z wysokiej jakości bawełny. Kolekcja odzieży na lato 2013 jest bardzo bogata kolorystycznie od jasnych pastelowych barw, po kontrastujące połączenia mocnych intensywnych kolorów. Częstym motywem na sukieneczkach dla dziewczynek są kwiaty i zawsze modne, bardzo eleganckie wzory marynarskie. W kolekcji dla chłopców dominują ubranka w klasycznych kolorach oraz najmodniejsze w tym sezonie: turkus, pomarańcz czy zieleń. Zadbajmy o nasze dzieci, by nie tylko wyglądały modnie i estetycznie lecz żeby ubranka, które mają bezpośredni kontakt ze skórą naszych pociech nie podrażniały i zapewniały swobodę ruchów.