Odzież myśliwska

ODZIEŻ MYŚLIWSKA NA RÓŻNE RODZAJE POLOWAŃ

Już za chwilę na dobre zaczniemy nowy sezon łowiecki. Wszystkie już za tym tęsknimy i niecierpliwie wyczekujemy nowych doświadczeń i doznań. Powinniśmy pamiętać że oprócz naszych dobrych zmysłów, dobrej broni i psa naszym ważnym sprzymierzeńcem na polowaniu jest nasze odzienie. Nie żałujmy pieniędzy na dobrą kurtkę czy spodnie, bo dobra funkcjonalna odzież nie będzie na polowaniu nas rozpraszać i pozwoli skupić sie na tym co ważne. Pomyślcie jak jest przyjemnie kiedy jest nam ciepło, sucho, wygodnie, amunicję mamy pod ręką a śnieg i błoto nie oblepia nam nogawek spodni: efekty polowania muszą być od razu lepsze.

Odzież myśliwska musi być wygodna w użytkowaniu i wysoce trwała oraz odporna na działanie niesprzyjających warunków atmosferycznych. Powinna też być dostosowane do specyfiki płci.

DLA KOBIET

My kobiety musimy także pamiętać o tym aby oprócz wszystkich praktycznych aspektów wyglądać po prostu dobrze. Nawet na polowaniu (a może szczególnie tam) musimy wyglądać kobieco jak to staramy się robić przy każdej innej okazji. To my kobiety naszym schludnym wyglądem mobilizujemy mężczyzn do tego samego. W dobrej rasowej kurtce bardziej niż w kufajce- my wszyscy myśliwi będziemy się cieszyć większym szacunkiem społeczeństwa. Życzymy udanych wyborów, nietrafiony zakup chętnie wymienimy, zapraszamy do naszego sklepu firmowego. Pamiętajmy o przysłowiu „cudze chwalicie swego nie znacie”. Zapewniamy że nasze wyroby są światowej jakości a poza tym wykonane w Polsce, wiec kupując u nas dajecie pracę Polakom odmiennie do innych utytułowanych firm. A wiec zacznijmy nowy sezon łowiecki – DARZ BOR-życzy cała załoga.

Realizujemy również zamówienia indywidualne dotyczące nieuwzględnionego przez nas rozmiaru. W takim przypadku przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Naszą standardową rozmiarówką jest zakres 38-44.
Cena rozmiarów 46, 48, 50 jest wyższa o 30%
Przed wyborem rozmiaru prosimy zapoznać się ze stosowaną przez nas rozmiarówką:

odzież myśliwska damska odzież dziecieca