Transport dziecka

dzieckoSpacer z małym dzieckiem wymaga posiadania dobrego wózka. Musi spełniać kilka ważnych warunków. Pierwszy to możliwość regulacji oparcia, siedziska i baldachimu. Cenny jest hamulec blokujący kółka. Nie można przecież dopuścić do samoczynnego poruszania się wózka. Liczy się też niewielka waga i szybkie rozkładanie. Takie cechy znacznie ułatwiają transport.

Wszystkie powyższe wymagania spełnia wózek spacerowy firmy Lionello Emma to linia produktów, która posiada jeszcze ciekawe dodatki zwiększające komfort użytkowania. Jest to podstawka na kubek z kawą dla rodzica. Nie zapomniano o dziecku, wózek posiada tackę i mocowanie na kubek dla dziecka. Ważny element to blokada przed samodzielnym złożeniem się wózka.

Do samochodu

Lionelo to uznana marka działająca w branży akcesoriów dla dzieci. W sklepach można, więc znaleźć foteliki samochodowe jej produkcji. Są bardzo łatwe do rozpoznania. Cechują je doskonałe materiały wykorzystane do wykonania tapicerki. To jednak nie wszystko, pozwalają na dokładne dopasowanie wielu elementów do postury dziecka. W ten sposób jeden fotelik może służyć przez kilka lat.
Lionelo wyposaża swoje produkty w 5-punkowe pasy, które zapewniają bezpieczeństwo dziecka.

W każdym dobrym sklepie z akcesoriami można znajduje się sprzęt tego producenta. Jeszcze jedną zaletą tych fotelików jest bardzo przystępna cena. Idzie w parze z wygodą, nawet podczas długich podróży. Firma zdecydowanie warta polecenia.

Wakacyjne spanie

Niezależnie od tego gdzie spędza się wakacje, dziecko musi mieć komfortowe warunki do spania. Dokładnie takie same jak w domu. Można to osiągnąć po zakupie łóżeczka turystycznego Lionelo Sven. Odznacza się bardzo solidną konstrukcją wzbogaconą o funkcję przewijaka i kołyski. Można szybko je składać i rozkładać, ma też niewielkie rozmiary, dzięki czemu nie sprawia problemu w transporcie.

Łóżeczko turystyczne Lionelo Sven posiada kilka dodatkowych elementów takich jak moskitiera, zdejmowany baldachim i grającego misia z wibracjami. Ważna jest też duża wytrzymałość, pozwalająca na używanie łóżeczka, na co dzień. Wszystkie te opcje dostępne są w atrakcyjnej cenie. Każdy rodzic powinien z tego skorzystać.